STANDARDOWA OFERTA

SPRAWDŹ USŁUGI DODATKOWE

Usługi dodatkowe

kalendarz

Spersonalizowana ścianka do zdjęć

 

Oferta dodatkowa niedawno powiększyła się o tło to zdjęć. Projekt i napis można spersonalizować wg życzenia klienta. Najpóźniej 2 tygodnie przed datą imprezy należy ustalić projekt. Wtedy zostanie on zamówiony i dostarczony do DJ. W dniu imprezy  ścianka razem z czerwonym dywanem zostanie ustawiona na sali. Goście mogę wtedy wykonać pamiątkowe zdjęcie z bohaterem lub bohaterami imprezy. Dzięki temu wspaniałe wspomnienia zostaną uwiecznione przed specjalnym tłem.

Cena 150 zł

Możliwość zamówienia oddzielnie bez usługi DJ na imprezę.

Projektor do prezentacji multimedialnej lub filmu

 

Dla wymagających klientów mamy przygotowaną ofertę projektora multimedialnego z ekranem o szerokości 2m. Dzięki temu zestawowi można wyświetlić przygotowaną wcześniej prezentacje, film lub zdjęcia dostarczone przez klienta. Zestaw przyda się też przy okazji nagłośnienia szkolenia lub spotkania firmowego. Dzięki wysokiej jakości dzięki przesyłu danych kablem HDMI wszystkie szczegóły obrazu są zachowane. Ścieżka dźwiękowa jest odtwarzana przez sprzęt nagłośnieniowy.

Cena 100 zł

Możliwość zamówienia oddzielnie bez usługi DJ na imprezę.

Karaoke

 

Dobra zabawa to także śpiewa. W szerokim wachlarzu usług dostępny też jest set z muzyką karaoke. Według życzeń klienta i do sprawnego przeprowadzenia karaoke wcześniej z klientem zostają omówione gatunki muzyczne. Do wyświetlenia tekstu wykorzystany jest specjalny program. Tekst piosenki jest wyświetlany na ekranie projekcyjnym i dostępny jest mikrofon przewodowy na statywie do wykonania jak najbardziej szalonego śpiewającego show.

Cena 200 zł

Możliwość zamówienia oddzielnie bez usługi DJ na imprezę. Cena to 200 zł za godzinę pracy karaoke. 

Więcej usług wkrótce...

 

W ofercie mogą pojawić się inne usługi. Czekamy na Państwa propozycje i sugestie.

Euphoria Entertainment Arkadiusz Balcerczak  

ul. Kwiatowa 39 62-513 Brzeźno REGON: 380336145 NIP: 665 261 6345