IMG_7112

 

IMG_4807

 

IMG_4767

 

IMG_4767

 

IMG_7205

 

IMG_7180

 

IMG_7112

 

O mnie

MOJA HISTORIA

 

Nazywam się Arkadiusz Balcerczak. Z muzyką związany jestem o zawsze. Gdy byłem młodzieńcem nagrywałem piosenki na kasety z radio i tak się zaczęło kompletowanie muzyki. Kolejnym krokiem były dyskoteki szkolne w pobliskiej szkole. Dalej to zainteresowanie muzyką nasiliło się po skończeniu pełnoletności, gdzie tak właściwie zaczęła się moja przygoda z okazjonalnym graniem dla klientów różnych imprez takich jak wesela, 18stki czy urodziny. Z biegiem lat inwestowałem w sprzęt, zbierałem muzykę i polepszałem swoje umiejętności i doświadczenie.

Pasja, miłość czy hobby?

Myślę że każdy z nas muzykę odbiera w inny sposób. Nie powiem że to właśnie ja jestem jedynym i najlepszym DJ na Twoją imprezę. Magiczne 'profesjonalne' usługi to takie które trafiają w Państwa gusta, oczekiwania i spełniają Państwa sugestie. Tak jak każdy z nas ma inny utwór przy który szaleje na parkiecie tak jak muszę do każdej imprezy przygotować się indywidualnie. Obdarzają mnie Państwo zaufaniem że czas spędzony ze mną będzie jak najbardziej wartościowy.

Prywatnie o mnie

Jestem właścicielem firmy Euphoria Entertainemnt w ramach które świadczę usługi DJ, studio nagrań oraz prowadzę kilka wydawnictw muzycznych. Jestem magistrem UAM oraz zdobyłem zawód technika realizacji dźwięku. Jestem ambitny, kreatywny, wyznaczam sobie co raz większe cele i dążę do ich spełnienia. Uwielbiam relaks przy piłce nożnej i rozśpiewanym grillu. 

Moje imprezy

Jestem DJ'em który lubi grać dla ludzi i obserwować ich reakcje, gram integrując się z bawiącymi się na parkiecie. Lubie grać w stylu mocnym, ale nie ze względu na gatunki, ale na energię zawartą w każdym z utworów. Mogę spokojnie grać w stylu klubowym miksując jeden utwór z drugim, jeżeli goście mają takie wymagania.

Najważniejszym dla mnie wyzwaniem na każdej imprezie jest złapanie kontaktu z gośćmi, nawiązanie miłej i sympatycznej relacji, dzięki której goście podążają za wyznaczonym przeze mnie scenariuszem bawiąc się do różnych utworów. Miło jest poznać nowe i sympatyczne osoby, dzięki czemu powstają nowe znajomości mogące rozwijać się w przyszłości i na kolejnych imprezach.

 

kalendarz

Euphoria Entertainment Arkadiusz Balcerczak  

ul. Kwiatowa 39 62-513 Brzeźno REGON: 380336145 NIP: 665 261 6345